Drukuj

 

Kampania wizerunkowa miasta Łodzi, Żużlowy Dzień Matki i Dziecka, akcja „Niewidzialna Ręka” – to tylko kilka z projektów, jakie zostały zrealizowane do czerwca br. w ramach programu „Nie peniaj, zmieniaj!”. Po wakacyjnej przerwie projekt odradza się i czeka na dotychczasowych i nowych działaczy.

 

Jeśli chcesz:

a w dodatku nie lubisz pracować o pustym żołądku, koniecznie przyjdź na inaugurację jesiennej odsłony projektu „Nie peniaj, zmieniaj!”.


A w programie m.in.:

- gdzie jesteśmy, dokąd zmierzamy? - czyli nasze plany na jesień

- relacja z wizyty studyjnej niepeniaczy w Treviso, we Włoszech

- odpowiedź na pytanie: Czy formalne narzędzia partycypacyjne są efektywne/potrzebne?

- krótkie spotkanie z Jarkiem Góralczykiem z Fundacji Normalne Miasto-Fenomen

- wizyta w klubokawiarni (niespodzianka :))Spotkania odbędą się 11 i 12 września (wtorek i środa: dzień do wyboru) o godzinie 14:00 w siedzibie Fundacji Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego FERSO w Łodzi przy  ul. Piotrkowskiej 85 (prawa oficyna).

Więcej informacji o idei projektu i dotychczasowych działaniach na stronie: www.zmieniaj.org

Osoby, które odwiedzą nas po raz pierwszy prosimy o wysłanie maila ze zgłoszeniem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Serdecznie zapraszamy!

 

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.