Drukuj

Od kilki dni przeglądam stronę www.eurosdesk.pl i zapoznaje się z aktualnościami. Zainteresowały mnie najbardziej na ich stronie: baza eurowolontariatów oraz baza najciekawszych projektów realizowanych w ramach programu "Młodzież w działaniu". Bardzo fajna rzecz dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani EVS, ale nie wiedzą co maja do wyboru i dla tych którzy szukają inspiracji do stworzenia własnego projektu. Warto przeczytać nawet z ciekawości i przekonać się co tworzą inni młodzi ludzie:)


BAZA EUROWOLONTARIATU: http://www.eurodesk.pl/eurowolontariat

Tutaj mamy prostą wyszukiwarkę najbardziej odpowiedniego dla nas wolontariatu. Zaznaczamy odpowiednie kryteria=> kraj, tematyka(ekologia, kultura i sztuka, wolontariat humanitarny i tp.), rodzaj(workcamp, długoterminowy i tp.) i mamy wyjazdy,które nas interesują! Przy każdym przykładzie mamy krótki opis i najważniejsze wymagania(np. wiek), a także informacje dotyczące zakwaterowania, wyżywania czy kosztów opłaty rejestracyjnej.


BAZA PROJEKTÓW: http://www.eurodesk.pl/projekty

W tej bazie jest jak na razie 13 stron z krótko i przystepnie opisanymi przykładami najciekawszych projektów zrealizowanych w ramach programu Młodzież w działaniu.

Jeśli interesują was projekty zrealizowane w regionie łódzkim zapraszam TUTAJ


Źródło informacji: www.eurodesk.pl


Maja