Pragniemy na naszej stronie promować dobre praktyki wypracowane przez organizacje z całej Polski dzięki realizacji projektów młodzieżowych. Zachęcamy Was do zaprezentowania realizowanych lub zakończonych przez Was projektów, np. Wolontariat Europejski (EVS), wymiany, szkolenia, działania na rzecz partycypacji młodzieży w życiu publicznym - działania małe i duże, lokalne i międzynarodowe. Opisane projekty znajdą się w dziale "DLA MŁODZIEŻY".

Chcemy upowszechniać tego typu informacje, aby zachęcić do działania innych i pokazać im korzyści płynące z realizacji projektów przez młodzież i dla młodzieży. Nie zapomnijcie, że jest to również element promocji działań Waszej organizacji lub grupy! Kilka organizacji już przysłało swoje opisy. Zobaczcie, co napisali.

Organizacje i ich projekty
z regionu łódzkiego

(kliknij na mapkę, aby je poznać)

Organizacje i ich projekty
z całej Polski

(kliknij na mapkę, aby je poznać)

Informacje o organizacjach i projektach możecie przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wystarczy zadeklarować chęć podzielenia się swoim pomysłem, a my prześlemy Wam krótki formularz, który ułatwi zaprezentowanie Waszych działań.

Tagi: Wolontariat Europejski, Młodzież w działaniu, EVS, projekty młodzieżowe, polityka młodzieżowa.

ZAPRASZAMY!

logowanie

 

 

 

Na co przeznaczysz jeden procent swojego podatku w tym roku?!

Jeżeli podoba Ci się nasz portal i chcesz wspierać opisywane tu inicjatywy młodzieżowe przekaż swój 1% podatku na naszą fundację.

Strona finansowana z 1% Fundacji Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (FERSO)